Чому арештоване майно продається на торгах

Продаж нерухомості, земельних ділянок, бізнес-об’єктів, транспортних засобів й тому подібних об’єктів проводиться з врахуванням діючих законів в конкретній державі. В даному випадку мова йде про Україну, де досить популярним напрямком стали електронні торги. Мова йде про формат аукціонів, який дав змогу звичайним компаніям або ж фізичним особам, отримувати певні товари й послуги за більш вигідною ціною.

При цьому, беручи участь в самих торгах ніхто немає ніяких гарантій того, що він зможе стати переможцем в торгах. Основна особливість електронних торгів, що проводяться через систему ПроЗорро. Продажі – це рівні права для всіх користувачів.

Тобто, навіть маючи величезний досвід, ви не маєте ніяких гарантій того, що виберуть саме вас. Цілком можливо, що організатор торгів буде робити акцент саме не економічній складовій та буде віддавати перевагу компанії, яка вперше бере участь в торгах, але може запропонувати більш вигідні умови.

У вас є чудова можливість, щоб перейти за посиланням https://aeaep.com.ua/information/areshtovane-majno-bude-prodavatysia-na-prozorro-sale й дізнатися про все це більш детально на сайті асоціації біржових та електронних майданчиків. Це один з тих ресурсів, де можна знайти дійсно ефективні та корисні поради.

Причини виставлення арештованого майна на торги?!

Насправді, вже за назвою зрозуміло, що мова йде про майно, яке було конфісковане в певної особи або ж компанії. Питання ж полягає в тому, при яких обставинах це може трапитися і чому ці лоти виставляються на торги.

  • Порушення умов договору – одна з причин стосується того, що компанія або ж особа могла не дотримуватися умов, прописаних в договорі з банком. Як результат, банківська установа має повне право на повернення об’єкту в якості компенсації заборгованості;
  • Несплата внесків – найбільш популярною причиною є порушення самого основного правила, що стосується внесення коштів за отриманий товар. Відповідно, якщо цей пункт порушується, то цілком логічно, що банківська установа компенсує свої втрати шляхом виставлення конфіскованого об’єкту на торги.

Як показує практика, такі торги є дійсно актуальними й цікавими для звичайних користувачів, які готові платити кошти за те, щоб отримати подібні об’єкти за ціною, що є нижчою від ринкової вартості.