Чим криптовалюта відрізняється від фіатної валюти?

Фіатна валюта, така як долар США, контролюється центральними банками та керується державами. Вона є законним платіжним засобом і нею можна сплачувати податки. Криптовалюта, наприклад, біткоін, не контролюється центральним органом, але вона не є законним платіжним засобом, і ви не можете сплачувати нею податки. В іншому і фіатні, і криптовалюти виступають як засоби обміну та сховищ вартості. Виходячи з цього деякі стверджують, що криптовалюта — це цифровий актив з обмінною вартістю, але не справжня валюта.

Відкрито торгувати криптовалютою ви матимете можливість на біржі https://www.bybit.com/kk-KZ/.

Про децентралізацію та розподіл

Замість того, щоб Біткоін розміщувався на одному комп’ютері або на комп’ютерах однієї компанії, Біткоін розміщується на багатьох комп’ютерах багатьох різних організацій (він розподілений). При цьому все відбувається або демократичним шляхом, або контролюється алгоритмами, тому немає необхідності в централізованому посереднику, такому як банк або уряд (це децентралізована система). Блокчейн Біткоіна у цьому сенсі є одночасно децентралізованим та розподіленим.

Чи можу я купувати речі за допомогою криптовалюти?

Криптовалюта може бути використана як спосіб оплати будь-якого товару або послуги, які приймають криптовалюту. Найбільш поширеною криптовалютою, що використовується як оплата, є біткоін. Згодом прийом Bitcoin та інших криптовалют як оплата стає все більш поширеним.

Які переваги використання криптовалюти як способу оплати?

Існує ряд переваг використання криптовалюти як способу оплати. Основні переваги криптовалюти у цьому сенсі полягають у часто низьких транзакційних витратах і швидкій оплаті транзакцій проти інших платіжних системам. У хороший день криптовалюта — це найшвидший і найдешевший спосіб відправити гроші по всьому світу (XRP — чудовий приклад). Криптовалюта є простим способом здійснення платежів в інтернеті, особливо для однорангових транзакцій. Ще однією великою перевагою є те, що криптовалюта не вимагає довіри, що усуває потенційний неспокій як для відправляючої, так і для сторони, що отримує. Тим часом, для деяких людей у ​​деяких державах криптовалюта може виступати як альтернатива державній валюті (що може бути добре, якщо ця валюта страждає від швидкої інфляції, наприклад).

Чи законна криптовалюта?

В цілому, криптовалюта є законною у всіх відносинах у США та багатьох інших країнах світу. Єдині правила: ви повинні сплачувати податки на неї та все, що було б незаконно в інших країнах, також незаконно у криптовалюті. Розпочати торгувати криптовалютами вже зараз ви можете завдяки майданчику https://www.bybit.com/uk-UA/. Тут ви просто зараз можете відкрити для себе чимало досить цікавих криптовалютних проектів та почати торгувати ними в режимі реального часу.