Ліс-кругляк у Київській області можна придбати на Прозорро.Продажі.

Процедура торгівлі деревиною в онлайн-форматі регулюється Постановою № 1178, яку було ухвалено у 2019 році. Дана система вже встигла показати свою ефективність. Адже, лише за рік, аукціони з продажу лісу принесли неабиякий прибуток для лісових господарств. Щомісяця великі лісові промисловості повинні виставляти на продаж не менше чверті заготвленого лісу. Раніше, коли всі договори щодо продажу укладалися напряму, велика кількість потенційних покупців виявилась лиша сьогодні. Це сталось, адже, в дію вступила система онлайн торгів Прозорро.Продажі. 

Тоді покупця могли обирати заздалегідь, аби вигідніше реалізувати свій актив. Проводилось безліч схем з махінаціями і навмисне занижували вартість на деревину.  наразі всі процеси купівлі-продажу відбуваються прозоро, чесно та доступно. Уряд країни ухвалив рішення  про те, що торги деревиною мають бути публічними та економічно вигідними, як  для представників зеленого бізнесу, так і для держави. Тож тепер є можливість придбати ліс-кругляка в Київській області та інших районах України.

Що собою представляє система Прозорро.Продажі.

Дана система забезпечує справедливу конкуренцію з боку учасників, чесність організаторів аукціонів та прозорість ринку. Отже вона дозволяє: 

  • отримувати доступ до всіх торгів, які доступні на даному майданчику;
  • ліквідувати бюрократію та договорняки;
  • розширювати ринок реалізації лісу та формувати регулярний прибуток до Держбюджету.

Реалізація лісу-кругляка в Київській області на онлайн-торгах.

Насправді, на території всієї України, окрім Закарпаття, грає роль певне обмеження в торгах деревиною. Лот повинен бути об’ємом не менше 150 куб. м. або вартістю від 200 тис. грн. Важливо, що постійно контролюється реалізація лісу кругляка і його цільове призначення в подальшому.

 Отож, якщо бажаєте прийняти участь в аукціоні з продажу лісу-кругляка чи дізнатися більше про дану систему, переходьте за посиланням:https://megasale.com.ua/kupyty-lis-kruglyak-u-kyyivskij-oblasti-na-onlajn-torgah/. Звертайтеся за допомогою до представників Прозорро.Продажі. Вони допоможуть вам обрати потрібний лот. Причому він буде вигідним.Також спеціалісти системи дадуть відповіді на всі ваші запитання, щодо процедури купівлі-продажу лісу-кругляка.