Процедура зубної імплантації

Процедура зубної імплантації – це частина стоматологічної операції із заміни відсутнього зуба. На відміну від зубних протезів, що є вставними зубами, які можна легко видалити, зубні імплантати встановлюються в щелепну кістку в ході серії невеликих операцій.

Перш нiж обирати стоматологічну клініку, варто також вивчити різні додаткові матеріали, такі як детская стоматология черкассы отзывы та інші запити, котрі можуть стати вам у нагоді.

Що таке зубні імплантати?

Зубний імплантат – це шматок титану або іншого матеріалу, схожий на гвинт. Він встановлюється в щелепу на місце коріння відсутнього зуба. Згодом навколо імплантату наростає кістка, що допомагає утримувати його на місці. Потім до металу прикріплюється штучний зуб або коронка, щоб заповнити проміжок, що залишився після зникнення зуба. Коронка спеціально виготовляється так, щоб за розміром, формою та кольором бути схожим на інші зуби. Зубні імплантати також можуть бути використані для фіксації зубного моста або зубних протезів.

Коли може знадобитися зубний імплантат?

Якщо у вас немає одного або декількох зубів, зубний імплантат може бути підходящим варіантом, якщо:

  • у вас повністю виросла здорова щелепна кістка;
  • у вас немає захворювань ясен;
  • у вас немає захворювань, які впливають на загоєння кістки.

Ваш стоматолог обговорить з вами, чи підходить вам процедура зубної імплантації.

  • Що відбувається під час процедури зубної імплантації?

Дентальна імплантація зазвичай проводиться поетапно протягом кількох місяців, з проведенням низки невеликих операцій та тестів.

  1. Спочатку проводяться сканування та рентгенівські знімки, щоб дати стоматологу чітке уявлення про місце встановлення імплантату.
  2. Зубний імплантат встановлюється у щелепну кістку в ході невеликої операції. Зазвичай вам дають анестетик, щоб не відчували болю під час операції.
  3. Протягом кількох місяців кістка росте навколо зубного імплантату.
  4. Коли імплантат стане стійким, стоматолог створить основу нового зуба чи зубів.
  5. Через деякий час стоматолог зніме зліпок ротової порожнини, щоб виготовити штучний зуб або зуби.
  6. Зрештою, штучний зуб або зуби загвинчуються або цементуються в фундамент.

Це повільний процес, що вимагає досить багато відвідувань стоматолога і, можливо, кілька поїздок для сканування чи рентгена.

Чого чекати після імплантації зубів

Після будь-якої з невеликих операцій у вас можуть бути синці, біль та набряк ясен та обличчя. Також може спостерігатися кровотеча з ясен. Після кожної операції вам, можливо, доведеться їсти м’яку їжу, щоб дати місцю встановлення зубного імплантату зажити.

Особливого догляду за зубним імплантом не потрібно. Ймовірно, вам буде рекомендовано зберігати ваші природні та штучні зуби в чистоті за допомогою щітки та зубної нитки, а також регулярно проходити стоматологічні огляди. Вивчити питання та знайти найкращі сучасні стоматологічні клініки, вам допоможуть стоматология черкассы отзывы.