Реалізація акцій в системі Prozorro

Згідно з новими вимогами, державні аукціони з купівлі-продажу земельних ділянок, офіційно зареєстрованих як їх приватна власність, незабаром пройдуть позачергово на порталі УУБ.

Всі жителі України, але виключно приватні власники паїв та великих земельних ділянок, чекали випуску нового державного законопроекту, згідно з яким офіційно було б дозволено проводити аукціони та тендери, в рамках яких продаж та буде здійснено купівлю приватних земельних ділянок та передачу їх у нові руки.

Більше того, громадянам країни буде дозволено купувати та продавати не просто величезні земельні ділянки, а цілі сільськогосподарські землі. Також у майбутньому застосовуйте їх як реалізацію власних цілей з ймовірністю отримання доходу. Країна чекала цього законопроекту багато років, і з цього моменту його мешканці отримають повне конституційне право розпоряджатися окремою землею.

Як продати свою частку землі?

Аукціони з продажу земельних ділянок та сільськогосподарських територій в межах країни проходитимуть в електронному форматі на офіційному сервері кампанії Prozorro, наприклад, на сайті Української універсальної біржі. Дії компанії повністю регулюються чинним законодавством, завдяки чому кожному з її клієнтів гарантується безпека та відкритість всіх їхніх дій.

Більше того, законопроект вийшов невдовзі. Громадяни України зможуть не лише продавати та купувати нові землі, реєструючи їх як свою приватну власність, а й здавати власні земельні ділянки в оренду іншим громадянам країни.

Продаж та придбання земельних ділянок, згідно з українським законодавством, можуть здійснювати як фізичні, так і юридичні особи, офіційно зареєстровані в країні, а також приватні компанії, які мають усі необхідні документи.

Однак державні органи держави енергійно обговорюють питання надання іноземним громадянам можливості купівлі-продажу земельних ділянок на території України. Абсолютно можливо, що найближчим часом жителі інших країн також стануть повноправними учасниками електронних аукціонів. Торги проводить сайт УУБ https://sale.uub.com.ua/ru/news/torgy-zemelqnymy-dilyankamy-nezabarom-startuyutq-v-ukraqini, котрий співпрацює з системою Прозорро.