Рекомендації щодо участі в тендері

Саме участь у проведенні тендера є цільовим завданням для багатьох серйозних підприємств. Йдеться про приватні бізнеси, які так відчайдушно шукають клієнтів в цілком різних сферах. Вся справа в тому, що сектор державних закупівель дозволяє відкрити перед кожним підприємством цілий ряд цікавих пропозицій, кожна з яких має певну цінність для різних підприємств. Перш за все, важливо розібратися в самій структурі роботи системи державних закупівель. Це допоможе Вам грамотно вибудувати стратегію і здобути перемогу в тендері.

Як відомо, за проведення тендерів відповідає спеціальний портал ProZorro, але безпосередньо пройти в ньому реєстрацію неможливо

Кожен учасник зобов’язаний скористатися допомогою сторонніх акредитованих майданчиків, які будуть постійним партнером підприємства і допоможуть вчасно реагувати на всі нові цікаві пропозиції. Прикладом такого майданчика може служити цей tender.uub.com.ua. Кожен новий учасник зобов’язаний буде укласти певний договір, який дозволить йому взяти участь в проведенні тендеру і отримати доступ до загальної бази даних. Більш того, майданчик дозволить йому навіть налаштувати певні повідомлення, які зможуть в лайв режимі надавати всю необхідну інформацію про нові тендери, що потенційно можуть зацікавити учасника.

Такий підхід дозволить максимально швидко отримувати на пошту всі цікаві пропозиції і допоможе приймати рішення про доцільність участі в поточному тендері.

Якщо правильно налаштувати повідомлення, а там є реальна можливість зробити це досить гнучко, то цілком можна регулярно брати участь в тендерах, що дозволить вивести підприємство на абсолютно новий рівень. Тим не менш, сама по собі участь ще не є гарантом Вашої перемоги, адже крім Вас в тендері завжди будуть брати участь і інші компанії, які будуть конкурувати між собою за право отримати замовлення від державної установи. Для того, щоб мати можливість перемагати, потрібно знати кілька незначних хитрощів, які активно застосовуються багатьма учасниками.

Якщо Ви є новачком у сфері державних закупівель, то не варто відразу ж кидатися на найбільші тендери, які потенційно можуть принести Вам мільйони гривень чистого прибутку. Не варто забувати про те, що за такими пропозиціями буде гнатися досить багато серйозних організацій, а значить, здобути перемогу в такому тендері буде зовсім непросто. Почніть з чогось менш пафосного і випробуйте свою удачу в незначному замовленні. Варто відзначити, що навіть він цілком може принести підприємству солідний прибуток. Як тільки Ви трохи звикнете до системи проведення тендера і придбаєте необхідний досвід виконання якихось незначних замовлень, то можна буде поступово підвищувати ставки і прийматися за участь в більших тендерах.

Якщо не виходить здобути перемогу навіть у незначних замовленнях, то варто ретельно проаналізувати причини невдач і подивитися хто ж в результаті виграв. Сучасна система проведення електронних тендерів дозволяє зробити це онлайн, не виходячи з офісу або будинку. Зверніть увагу на фінансову складову, адже саме там найчастіше буде критися причина. Автоматична система знаходить найбільш вигідну пропозицію і віддає перевагу саме їй, так що перший час варто максимально знизити свою маржу. Якщо це дозволить Вам отримувати більше замовлень і поступово ставати на ноги, то чому б не скористатися такою можливістю? Актуальними також є тендери на проектування, про які можна почитати за посиланням https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/tendery-na-proektuvannya-v-derzhavnyh-zakupivlyah. Варто також додати, що важливо відповідально поставитися до підготовки документів.