На Україні вже почалися офіційні земельні аукціони. Ця подія відбулася вже 01 липня 2021 року. Однак зараз уже почалися торги для фізичних осіб, щодо обмеження в 100 га на кожного власника. Цього процесу чекали довгий час все – юридичні, фізичні особи до того ж державна влада.
В економічній області влада України хоче добитися поліпшення. 31 березня 2020 року влада прийняли Закон щодо реалізації земельних угідь сільськогосподарського призначення. Тому буде дозволено у відкритому доступі здійснювати будь-яку діяльність зі своїми паями або ділянками, які є у власності господаря. Закон передбачає продаж, оренду та заставу в банк земельних ділянок.
Переглянути всю інформацію та ознайомитися з рекламними акціями можна на сайті Держгеокадастру в інтернеті.
Процес вступить в силу незабаром
Закон також має ряд переваг, які хотіли реалізувати в дію влади України. В першу чергу офіційні торги можуть ліквідувати спекуляції в економіці, в тому числі в сільській аграрії. У другу чергу підписаний Закон запобіжить корупцію і неправомірні дії з боку третіх осіб. Офіційні торги земельними ділянками будуть здійснюватися на торговому майданчику Прозорро.Продажі в популярній мережі інтернет.
В даний час влада України хоче скасувати обмеження щодо реалізації земельних угідь, які зараз діють. Тому відзначаються деякі проблеми при продажах і оренди земель.
Відповідно до Закону 552, будуть дозволені продажу земельних угідь до 100 га для кожного господаря власної ділянки, а також 10 000 гектар для кожного учасника в якості якої виступає організація. Дізнатися більше ви можете за посиланням https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/auktsyony-po-zemle-skoro-startuyut-v-ukrayne/.
Майданчик УУБ для торгів
Весь процес щодо здійснення дій із земельними ділянками буде здійснюватися через мережу інтернет на майданчику Прозорро.Продажі. Участь і умови будуть здійснюватися в електронному форматі, що відмінно позначиться на усунення корупції з боку третіх осіб або лівих організацій. Також влада України хоче зменшити тіньову економіку і її показники, які в даний час складає порядку 60-90 мільярдів гривень.
В даний час електронні торги вже є перевіреними в різних країнах і державах, до того ж цей процес допоміг їм збільшити промисловий комплекс і аграрний сектор. Ось саме через таких показників Україні просто необхідні офіційні торги на майданчику Прозорро.Продажі.