Українська універсальна біржа и боти

В1997 році була зареєстрована 18 листопада Українська універсальна біржа. Це стало одним із найперших спеціалізованих проектів в Україні, що надають повний спектр послуг в даному напрямку. Проект був запущенийу дію в 2016 році в рамках Прозорро.Продажі і сьогодні є однією з офіційних електронних платформ для проведення аукціонів.

Для вашої зручності УУБ https://sale.uub.com.ua/about.aspx — одна із платформ, яка на постійній основі вдосконалює свої послуги. За останніми новинами робот Telegram таViberдопоможуть знайти всі необхідні торги тієї чи іншої категорії за кілька нажатій на вашому телефоні, щоб ви були проїнформовані про нові аукціони. Наш робот зробить все, щоб знайти необхідні партії, і не пропустить жодної цікавої пропозиції.

Чим допоможе бот Української універсальної біржі

Боти були створені експертами в системі торгів УУБ. Наш сервіс зручний як для наших постійних клієнтів, так і для нових користувачів. Ці розумні боти допоможуть вам знайти відповіді на поширені запитання. Скористайтесь сайтом sale.uub.com.ua.

За допомогою Viber, Telegram ботів ви завжди зможете дізнатись про виставлені нові лоти, будь то квартира у б / у, яку можна швидко купити, чи будинок або ділянка, автомобіль.

Завдяки цій електронній системі, яка дозволила продавати або здати в оренду майно, якими вони зараз не користуються, Україна отримала немало прибутку. Це робиться за допомогою спеціальних онлайн-платформ, таких як Українська універсальна біржа. Ми шукаємо потенційних членів та навчаємо їх користуватися системою електронної тогівлі.

Ми успішно працюємо в галузі аукціонів ProZorro вже 4 роки. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб ваш продаж та використання нашого сайту було комфортне. Періодичні електронні листи, описи навчальних відео для конструктивних відгуків, навчання наших клієнтів — все це оновлює та постійно вдосконалює наш сервіс. Одним з найпопулярніших нововведень є створення персональної бази даних Viber і Telegram, завдяки якій ви зможете відстежувати появу смартфона в аукціоні за новими об’єктами нерухомості, транспортних засобів, деревини, сировини чи зобов’язань щодо позики. Без перерв та вихідних.

Підписка на робот-платформу Telegram безкоштовна

Сьогодні особливо популярний Telegram та встановлені онлайн-боти. За статистикою, більшість українців люблять цей месенджер на роботі та в особистому спілкуванні. Крім того, з появою такого розумного маленького помічника багато комерційних проектів вийшли на абсолютно новий рівень.

Особливо в телеграм-боті в системі ProZorro є дуже ефективним. Він надає інформаціюпроторги для того, щоб ви могли обрати найбільш цікаві для себе лоти. Ми також дуже переконані, що завдяки розумним роботам від ViberTelegram ви зможете ознайомитись з цікавими аукціонами, негайно вибравши необхідні товари для обраної категорії та регіону:

  1. Авто;
  2. Лісові матеріали;
  3. Продаж і оренда нерухомого майна;
  4. Мала приватизація;
  5. Земля;
  6. Надра;
  7. Металобрухт та інше.

Ви також можете підписатися на Telegram-бот та отримувати саму актуальну та відсортовану інформацію, котра адаптована саме під вас.