Відкриття ринку землі

Ринок землі на даний момент є практично повністю закритим. Йдеться саме про землю сільськогосподарського призначення, яка не може продаватися навіть власниками цієї землі. Тобто іншими словами, люди просто не володіють повним обсягом всіх своїх земельних прав, так що не слід вважати, що це є досить правильним рішенням. Спроби відкрити земельний ринок були здійснені ще десять років тому, проте це все досить швидко стало неможливим по багатьом причинам. Насправді, мало хто мав досить відповідальності для того, щоб самостійно почати регулювати дане питання. Проте вже зараз є сенс підійти до нього більш ретельно, адже якщо продовжувати ігнорувати цю необхідність, то у перспективі ситуація може стати ще складнішою.

Якщо говорити про ті правила, які вже скоро стануть регламентувати ринок торгівлі землями сільськогосподарського призначення, то цей процес буде здійснено за допомогою всеукраїнського порталу Прозорро. Він є досить продуктивним варіантом стосовно того, щоб повністю відповісти на велику кількість запитань та мати можливість запустити ринок продажу землі відкрито та прозоро. В даній статті ми більш детально зупинимося на цьому питанні, оскільки воно зараз турбує багатьох людей. Так що в тому випадку, якщо ви бажаєте якомога більш ретельно підійти до цієї проблеми, то можете вже зараз стати частиною цього обговорення.

Перш за все слід сказати, що не є дивним факт настільки інтенсивного обговорення цього запитання

Це і справді є досить спірним моментом, про який слід дискутувати, проте якщо говорити біль конкретно, то варто сказати, що не так вже й просто буде знайти дійсно реальні зауваження у той момент, пока ринок землі все ще залишається закритим. Теоретичних можливостей можна привести скільки завгодно, проте якщо оперувати фактами, то можна досить швидко зрозуміти, що реалізація продажу землі через акредитовані майданчики, на кшталт sale.ueex.com.ua є точно не найгіршим варіантом. Так як через систему Прозорро вже давно проводяться різноманітні продажі, що стосуються різних товарів, то можна з упевненістю сказати, що це найкращий варіант для забезпечення відкритості функціонування земельного ринку. У перспективі такий крок має велику кількість суттєвих переваг, так що слід досить ретельно поставитися до цього питання та зробити все для того, щоб його реалізація стала реальністю.

Окремої уваги заслуговують пункти закону щодо продажу землі іноземцям. Рішення щодо цього повинне бути загальним, тобто необхідно провести народний референдум, де кожен громадянин матиме можливість висловити свою думку. Система Прозорро є оптимальним варіантом для проведення таких операцій через те, що тут є велика кількість інструментів, що можуть знадобитися для більш ретельного контролю за ситуацією на ринку землі. В перспективі це надасть правоохоронним органам можливість контролювати всю сферу, так як відкритість порталу дає цілком непоганий шанс для забезпечення цього процесу.

Ретельну інформацію стосовно того, як саме буде реалізовано даний механізм, можна дізнатися за посиланням https://sale.ueex.com.ua/filter/land-parcel. На цьому майданчику у вас буде можливість якомога більш детально підійти до цього питання, так як там ви можете знайти велику кількість корисної інформації стосовно того, що саме може бути найбільш оптимальним у тому чи іншому випадку. Це в будь-якому разі може стати прекрасною перспективою, якщо ви хочете дізнатися про майбутній ринок землі якомога більше, так як саме на вказаному вище порталі ви можете знайти велику кількість надзвичайно корисної інформації.