Взяти в оренду комерційну нерухомість або продати в системі Прозорро.Продажі

В системі Прозорро.Продажі оренда комерційної нерухомості – один з найпоширеніших видів аукціонів. Юридичні та фізичні особи можуть проводити такі операції з метою створення власного бізнесу або отримання прибутку. У цьому сегменті ринку існує величезний попит. Отже, такі лоти швидко реалізуються.

Комерційну нерухомість можна вільно купити, продати чи здати в оренду. Використання такого майна може бути як за прямим цільовим призначенням, так і з метою інвестування в нього та подальшого перепродажу. На майданчику Української універсальної біржі сьогодні можна взяти в оренду гаражі, складські приміщення або торгові павільйони.

Комерційна нерухомість: реалізація та оренда

На даний момент на оренду комерційної нерухомості в Україні є величезний попит. Її часто купують підприємці, щоб розширити свій бізнес. Оренда надається на тривалий термін, адже постійно міняти торгове приміщення нікому не вигідно. Якщо ж приміщення здаються у найм, його, зазвичай, облаштовує під власні потреби.

Перед тим, як взяти комерційну нерухомість в оренду, необхідно уважно вивчити відсутність судових справ щодо об’єкту. Також необхідно переконатися, що продавцем цієї нерухомості виступає людина – власник майна. Щоб самостійно не вирішувати ці питання та здійснити абсолютно безпечну угоду, рекомендовано скористатися електронною системою аукціонів Prozorro.Sale. 

Найчастіше орендують приміщення під магазини та офіси. На майданчику Української універсальної біржі https://sale.uub.com.ua/news/orenda-komercijnoqi-neruhomosti-cherez-systemu-prozorro-prodazhi можна вибрати будь-який об’єкт для будь-яких потреб. На сайті є зручна навігація та система фільтрів у пошуку. Вибір доступний і за локацією, і навіть за сумою, яку орендар готовий віддати за нерухомість.

Щоб інвестування було успішним, потрібно вивчити всі сторони ринку. Спочатку необхідно звернути увагу до розташування нерухомості та інші показники. Не менш відповідальна слід поставитися і до пошуку найбільш підходящого варіанту з погляду ведення певного бізнесу. Якщо приміщення буде обрано успішно, це гарантуватиме стабільний прибуток.

Оренда нерухомості на сайті Української універсальної біржі

Купівля комерційної нерухомості на майданчику Української універсальної біржі – це вигідний варіант, який позбавить багатьох клопотів. На сайті представлене лише перевірене майно. Багато власників бізнесів перевозять своє майно в інше приміщення, так як воно є більш вигідним з точки зору місця розташування.

Якщо ви думаєте про те, щоб орендувати комерційну нерухомість, то краще зробити це на майданчику Української універсальної біржі. Після проходження швидкої реєстрації на платформі будуть доступні всі найвигідніші лоти. Без участі у торгах є можливість переглядати лоти на порталі, але щоб зробити ставку потрібно створити особистий кабінет.