З чого починати бажаючим взяти участь в електронних торгах

Враховуючи той момент, що популярність електронних торгів дуже швидко зростає, не дивно, що з’являється величезна кількість питань стосовно участі. Якщо говорити безпосередньо про відкритий формат торгів. То кожен учасник, незалежно від репутації, має змогу подати свою заявку на розгляд. Далі, вже сам замовник прийме рішення стосовно того, чи готовий він розглядати цю заявку та віднести її до тих, які будуть конкурувати поміж собою.

Тут не так важливо, який електронний майданчик був вами обраний, головне – це впевнитися в тому що він акредитований в ПроЗорро. УУБ – це один з тих сервісів, який був внесений до цієї системи в числі перших і сьогодні все ще вважається найбільш зручним та функціональним сайтом, в якому може розібратися навіть людина, яка раніше не зштовхувалась з подібними завданнями.

Перші кроки новачків для участі в торгах

Важливо зазначити, що одного чіткого механізму і послідовності тут немає. Це питання є суб’єктивним, тому різні спеціалісти можуть бачити відповідь на це питання по-різному.

Частіше за все, новачкам радять починати з таких кроків, як:

  • Вибір типу закупівлі – тобто, учасник повинен визначитися, що його цікавить, чи то державні замовлення, чи комерційні торги. В залежності від цього, учаснику знадобиться певний вид сертифікату та електронного підпису, який в нього повинен бути обов’язково в наявності;
  • Електронний підпис – другим етапом є підготовка власного сертифікату та електронного підпису, який дозволить вам брати участь в самих різних видах торгів. Підпис буде обов’язковою умовою в процесі підписання угоди, тому обійти цей етап стороною у вас все рівно не вийде;
  • Реєстрація в Єдиній інформаційній системі – зробити це також потрібно якомога швидше, якщо ви зацікавлені в тому, щоб швидко перейти до самих лотів;
  • Вибір лоту – це вже той самий етап. Коли вам залишається лише виконати всі вимоги від організатора та правильно оформити свою заявку на участь. Далі, все буде залежати від того, яка пропозиція сподобається організатору торгів найбільше.

Для більшої зручності ви маєте змогу налаштувати розсилку. Вона вам знадобиться в тому випадку, якщо у вас немає часу на те, щоб безперервно аналізувати всі пропозиції на сайті. Відповідно, налаштування бота дасть вам змогу отримувати всі цікаві оголошення прямо на вам мобільний телефон.